Navigovať do servisuPoprad, Ludvika Svobodu 4049/3Telefón+421 907 155 261, +421 907 957 346 E-mailinfo@autoservisriedl.sk Otváracia dobaPo - Pia: 8:00 - 16:00 So: Zatvorené
Profesionálna kontrola pred zimou

Profesionálna kontrola pred zimou

Než sa počasie ochladí, môže vám naša zimná kontrola spoľahlivo zaistiť bezpečnú jazdu na ľade a snehu. Naši odborníci kontrolujú najdôležitejšie diely a celkovo pripravia váš automobil na zimné podmienky.

  • Pre všetky modely vozidiel ľubovoľného veku
  • Najmodernejšie diagnostické vybavenie
  • Pri výmene dielov sa používajú iba originálne náhradné diely v štandarde prvovýroby

Kontaktujte nás

Nerobte si starosti so zimou

Chladné zimné počasie môže spôsobiť ťažkosti všetkým častiam vášho vozidla – od akumulátora až po gumové tesnenie dverí a okien. Odporúčame vykonávať zimnú kontrolu v Bosch Car Service, aby ste v zime nikdy neuviazli v problémoch. Pomocou najnovšieho diagnostického vybavenia skontrolujeme, či sú súčasti vozidla v dobrom prevádzkovom stave a či sú pripravené na zimu. Vďaka tomu sa nielen znižuje riziko nehody na zľadovatenej vozovke, ale aj pravdepodobnosť nepríjemných porúch na cestách v zimnom období. Ďalšie užitočné rady týkajúce sa jazdy v chladnom počasí nájdete v našom Sprievodcovi pre zimu.

Nemrznúca ochrana pre chladič

Štatistiky vydávané každý rok európskymi automobilovými klubmi vždy hovoria rovnaké príbehy: Poruchy sú znovu a znovu priamo alebo nepriamo spôsobované problémami s chladiacim systémom. Ak nechcete zostať niekde na ceste, sú pravidelné kontroly nemrznúcej kvapaliny rovnako dôležité ako výmena oleja. Aditíva obsiahnuté v chladiacej kvapaline, ktoré majú chrániť chladiaci systém, začínajú postupom času strácať svoju účinnosť, preto v zime hrozí zamrznutie. Chladiacu kvapalinu treba meniť v pravidelných intervaloch, aby sa predišlo poškodeniu vodného čerpadla, korózii chladiča, zaneseniu potrubia alebo napríklad ťažkostiam s elektronikou motora. Odporúčame vykonávať pravidelnú kontrolu chladiaceho systému v autoservisoch Bosch Car Service.

Naši experti odporúčajú

Naši experti odporúčajú

Sila svalov v zime nepomôže Pokiaľ budete mať problémy s ošetrením gumového tesnenia pri dverách a batožinovom priestore, môžete ich odstrániť špeciálnym prípravkom zamedzujúcim poškodeniu pri mraze. Ideálne produkty zahŕňajú mastenec, glycerín, vazelínu a silikón. A už nikdy nemusíte otvárať dvere násilím, keď niekedy zamrznú, pretože gumové tesnenie už bolo zničené a museli sme ho vymeniť.

Je ešte niečo, čo by ste chcel vediet?

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.